הגדר תפריטים בפאנל ניהול

קרן ביוטי סקול

בניית ציפורניים – כי כל אחת יכולה ליהנות מציפורניים יפות ומושלמות

אין אישה שלא מעוניינת בכף יד מטופחת עם ציפורניים משולמות המשוחות בלק יפה ואופנתי, אך אם גם לך לא התמזל המזל ואין לך ציפורניים טבעיות מושלמות, בניית ציפורניים ב"קרן ביוטי" תאפשר לך להגשים את החלום וליהנות מציפורניים יפות, עמידות וחזקות. הציפורניים ייראו תמיד מסודרות, נקיות ואסתטיות והלק עליהן יישמר זמן רב יותר מאשר על הציפורניים הטבעיות.

 

בניית ציפורניים – מהן השיטות ומהם היתרונות של כל שיטה

בניית ציפורניים במריחת אקריל באמצעות מכחול על הציפורן נחשבת לשיטה הוותיקה והנפוצה ביותר. בטכניקת זו מורחים על הציפורן, בעזרת מכחול, חומר מקשר ועליו מורחים תערובת של נוזל ואבקת אקריל. לאחר סיום מריחת החומר, משייפים את הציפורן עד לקבלת ציפורן חלקה ויפה. בסיום ההליך הציפורן תהיה מושלמת. היא תהיה יפה, עבה וחזקה והיא לא תישבר בקלות. את הציפורן החדשה שצמחה, יש למלא שוב בחומר האקריל, רצוי אחת לשלושה שבועות.

גם בשיטת הטבילה משתמשים בחומר האקריל. לאחר השיוף של הציפורן מורחים על הציפורן חומר מקשר ועליו דבק מיוחד. את הציפורן טובלים באבקה כדי ליצור ציפוי אקרילי על הציפורן. בשיטת הטבילה אפשר לבחור את עובי הציפורן, ככל שנטבול יותר פעמים את הציפורן בחומר, כך היא תהיה עבה יותר. בסיום התהליך הציפורן הבנויה תהיה יפה וגמישה, אך פחות חזקה מאשר הציפורן שנבנתה בשיטת המכחול. גם בשיטה זו יש למלא את הציפורן החדשה שצמחה אחת לשלושה שבועות.

בנייה של ציפורניים בטכניקת הג'ל היא בנייה חדשה יחסית שהפכה לטרנד לוהט בכל העולם וגם בישראל. בשיטה זו הבנייה מתבצעת היישר על הציפורן ללא צורך בשיוף, בחומרים מקשרים ובדבק. את הג'ל מורחים בעזרת מכחול בשתיים עד שלוש שכבות, ובין כל שכבה לשכבה מייבשים את הג'ל באמצעות מכונה מיוחדת השולחת קרניים אולטרה סגוליות. הציפורניים שנבנו בשיטה זו ייראו טבעיות מאוד, מבריקות וגמישות, אך הן יהיו עמידות פחות מאשר הציפורניים שנבנו מחומר האקריל.

 

איך להתאים את מבנה הציפורן לכל אחת ואחת? באדיבות קרן מ"קרן ביוטי"

כל אחת אוהבת סגנון אחר, יש המעדיפות ציפורניים ארוכות מאוד, יש המעדיפות קצרות יותר, יש המעדיפות ציפורניים מעוגלות, מרובעות ועוד. לפני שבוחרים את מבנה הציפורן ואת הסגנון רצוי להכיר כמה כללים בסיסיים שימקסמו את היופי של כל ציפורן.

לבעלות אצבעות ארוכות עם מבנה ציפורניים צר או בינוני יתאימו ציפורניים ארוכות. את קצות הציפורניים כדאי לעגל כדי לרכך את המראה של ציפורניים ארוכות. את הציפורניים הארוכות כדאי למשוח בלק, אבל לא בגוונים עזים מדי. לק בגוונים עזים עלול ליצור מראה זול ואפילו מיושן. לק בגוונים בהירים, לבן, ורוד עדין או אפור ישלימו מצוין את המראה.

לבעלות אצבעות מגושמות, כדאי לבנות ציפורניים באורך בינוני, מרובעות עם עיגול קל בצדדים. סיום מעוגל של הציפורניים הבנויות יטשטש את המראה המגושם של הציפורן הטבעית.

אם מבנה הציפורן שלכם הוא קצר באופן טבעי, יש להתאים את מבנה הציפורן הבנויה למבנה הטבעי. לבעלות ציפורניים רחבות יתאימו ציפורניים בנויות בצורה עגולה ולבעלות מבנה צר, תתאים ציפורן בנויה בצורה מרובעת.

דצמבר 29, 2015

0תגובות עלבניית ציפורניים - כי כל אחת יכולה ליהנות מציפורניים יפות ומושלמות"

תשאירו הודעה

X