הגדר תפריטים בפאנל ניהול

קרן ביוטי סקול

איך לשמור על ציפורניים בנויות? כל הסודות שאף אחד לא יספר לכן!

הציפורניים הפכו כבר מזמן לסמל לטיפוח ונשיות. גם מי שלא התברכה בציפורניים טבעיות ויפות יכולה להגשים את חלום הציפורניים המושלמות באמצעות בניית ציפורניים. אז איך נשמור על מראה יפה ומושלם של הציפורן הבנויה? כל הטיפים וכל העצות הטובות באדיבות קרן ממכון "קרן ביוטי".

 

עשרה טיפים ועוד אחד שיעזרו לכם לשמור על ציפורניים יפות ויד מטופחת

 

בניית ציפורניים מתאימה לכל אישה ולכל נערה. רק במקרים מיוחדים כמו אלרגיה לחומרי הבנייה, פטריות הציפורניים, פסוריאזיס או אקזמה לא מומלץ לבנות ציפורניים.

 

התרגלו לשמור על הציפורניים ולהגן עליהם. בזמן העבודה בבית או בגינה, במיוחד בעת מגע עם מים וחומרים כימיקלים, חשוב ללבוש כפפות שיגנו על היד ועל הציפורניים.

 

הציפורניים אינן תחליף לפותחן. אל תשתמשו בהן לפתיחת קופסות שימורים או פחיות שתייה, הן יישברו או ייסדקו מיד.

 

כאשר אתן מקלידות במקלדת של המחשב הנייח או בטלפון הנייד, אל תקישו עם קצות הציפורן, אלא עם כרית קצה האצבע.

 

אל תבנו ציפורניים ארוכות מדי אם הבסיס של הציפורניים הטבעיות שלכן קצר. ציפורניים ארוכות הנבנות על בסיס קצר עלולות להישבר מהר, ובכלל, תנו לבונת הציפורן להתאים עבורכן את מבנה הציפורן, היא צברה ידע וניסיון רב בתחום, אפשר בהחלט לסמוך עליה.

 

אם הציפורן הבנויה נשברה, נסדקה או שהיא מתחילה להתרומם, אל תנסו לתקן לבד. הזמינו מיד תור אצל בונת הציפורניים כדי שהיא תתקן את הציפורן בצורה מקצועית. זו גם הסיבה שכאשר אתן בוחרות בונת ציפורניים, חשוב לבחור בונה זמינה שתהיה פנויה במקרים השונים שבהם תזדקקו לה בדחיפות.

 

אל תחבשו ציפורן שבורה, החבישה עלולה לגרום ללחות ולהופעת פטריות.

 

לאחר שמרחתן לק או פרנץ מניקור על הציפורניים כדאי למרוח לק מגן אחת ליומיים, שכבת הלק המגן תגן על הלק ותמנע בקיעים ודהייה של גוון הלק.

 

החלטתן להסיר את בניית הציפורניים, אל תסירו לבד, זה עלול להזיק וגם להכאיב. מי שבנתה את הציפורן תדע להסיר את הבנייה. היא תוכל להסיר את הבנייה במספר שיטות, באמצעות חומרים ממסיים מיוחדים או בפצירה עבה בשילוב אצטון.

 

חשוב לשמור על עור רך מסביב לציפורן. יש למרוח קרם ידיים או שמן מיוחד כל יום. טיפ שלנו: לפני שאתן לובשות כפפות לשטיפת כלים, מרחו קרם ידיים. המים החמים יעזרו לספוג את הקרם וכשתסיימו לשטוף, העור יהיה רך ונעים.

 

אם אתן אוהבת קישוטים לציפורניי ורוצות לסחוט מחמאות, בחרו בונת ציפורניים אומנית בבניית ציפורניים ואומנית בקישוטי ציפורניים. בונת ציפורניים בעלת טעם מעודן, מקורית ודייקנית, תדע לעטר נפלא את ציפורנייך באמצעות אבנים, קישוטים עדינים, מדבקות או שבלנות לפי בחירתכן.

.

דצמבר 29, 2015

0תגובות עלאיך לשמור על ציפורניים בנויות? כל הסודות שאף אחד לא יספר לכן!"

תשאירו הודעה

X